Ana Sayfa | Hakkımızda | İletişim
Snowtech Kauçuk Kar Paleti * Gergi Lastiği * Kar Paleti Montaj

ANA SAYFA > SNOWTECH KAUÇUK KAR ZİNCİRİ

SNOWTECH KAUÇUK KAR ZİNCİRİ NEDİR ?

Kışın araç kullanmanın zor olduğu karlı ve buzlu yollarda, güvenle yol alabilmek ve durabilmek için, araçlarımızın standart ekipmanları çoğu zaman yetersiz kalır. Bu gibi durumlarda genellikle metal palet yada benzeri ekipmanlara ihtiyaç duyarız. Ancak metal palet aşırı vibrasyon,ses ve yol açtığı hasarlar artık pek sürücü tarafından tercih edilmemektedir. Yeni bir alternatif olan Snowtech Kauçuk Kar Paletii , aracına değer veren sürücüler için, yenilenmiş gövde deseni ve sağlam yapısıyla, tüm bu sorunları ortadan kaldırıyor. Snowtech, hammaddesi kauçuk olan, üzerinde pasalanmaz çelik pinler bulunan esnek, sağlam ve takması çok kolay olan bir kar patinaj paletidir.

SNOWTECH'İN AVANTAJLARI NELERDİR?

Snowtech diğer kar patinaj ürünlerine göre en üstün yanı, yol üzerindeki kar seviyesinin az ya da hiç olmadığı kuru zeminlerde, geçici olarak söküp takmaya gerek kalmadan , aracınızı kullanmanıza olanak sağlar. Snowtech aracınızın lastiği ile aynı hammadden yapıldığı için lastiğinize hiçbir zarar vermez. Snowtech esnek ve sağlam yapısı sayesinde kuru asfalt üzerinde sessiz ve sarsıntısız kullanım imkanı sağlar. Böylelikle aracınızın aktarma organlarını korur, kuru zemindebile konforlu bir sürüş sağlar. Snowtech metal paletler ve diğer alternatif ürünler gibi kopma ve kırılma yapmadığı için görebilir.

SNOWTECH'İN MONTAJI KOLAY MIDIR?

Snowtech'in montajı gerek metal palet gerekse diğer kar patinaj ürünlerine göre daha kolaydır. Diğer bazı ürünlerde olduğu gibi aracınızın önceden yetkili servislere götürülüp ek bir aparat taktırmanız gerek olmadan, tek başınıza takmanız mümkündür. Snowtech demonte halde iken bile genel fiziki formu lastik ile aynıdır. Bu sayede sadece lastiğin üzerine oturtup gergilerini taktıktan sonra kullanıma hazırdır. Tüm bu işlemler yaklaşık 1 dakika gibi bir sürede tamamlanmaktadır. Ayrıca aracınızı krikoya kaldırmanız gerekmez. Snowtech bir kez monte edildikten sonra, tekrar germek ve boşluk almak gerektirmez. Bayan sürücüler hiçbir yardım almadan, Snowtech ile birlikte verilen bir çift eldiven ve kolay takma apartı ile kolayca takabilirler.

SNOWTECH SADECE KARDA MI İŞE YARAR?

Hayır. Özellikle buzlu zeminlerde ve balçık çamurlu zeminlerde üzerinde bulunan çelik pinler sayesinde zemine çok iyi yapışarak çekiş gücünü arttırır. Snowtech bol karlı zeminlerde yapısındaki geniş baklava deseni sayesinde diğer ürünlere göre daha yüksek tutunma sağlar. Snowtech geniş yapısı sayesinde lastiğinizin yalnız tabanı yüzeyini değil, tüm yüzeylerini de sararak, özellikle bol karlı dağ yollarında yan yüzeylerden de çekiş sağlar.

SNOWTECH HER ARACA UYGUNMUDUR

Evet ülkemizdeki araç çeşitliliğini göz önüne alarak her ebatta her araca uygun zengin çeşide sahiptir. Bu yıl artık 4x4 araçlara uygun ebatta paletler de mevcuttur.

NEDEN SNOWTECH TERCİH EDİLMELİDİR?

Çünkü hiçbir kar patinaj ürünü Snowtech kadar sessiz, titreşimsiz ve üstün çekiş gücüne sahip değildir. Sizi pahalı masraflardan korur. Özellikle şehir içinde kısmen kardan arındırılmış, kuru yada az karlı yollarda, sarsıntısız ve sesiz kullanımı sayesinde aracınızın yürüyen aksamlarına, lastiklerinize ve asfalta hiçbir zarar vermez.Web Tasarım www.kaanakyuz.net
Snowtech © Copyright 2010 Her Hakkı Saklıdır.
Toplam Ziyaretçi: [ 58369 ]